8353 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 november 2019 -
7360 Akvarell
Emile Zoir (1867-1936), Hamn, signerad, 55x77 ca
Såld: 150 kr
Såldes den 4 september 2017 -
4465 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 21 augusti 2017
7276 Akvarell
Emile Zoir (1867-1936), 1911, Kust, 60x46
Såld: 400 kr
Såldes den 7 augusti 2017